Firma

 

Triline to szeroka gama produktów: komputery osobiste, serwery, stacje graficzne przeznaczone przede wszystkim dla rynku małych i średnich firm. Duża cześć naszej oferty dedykowana jest równie dla biznesu i administracji, a takużytkowników domowych. 

Sprzęt komputerowy marki Triline produkowany jest w fabryce z kilkunastoletnim doświadczeniem, do tej pory znalazł kilkaset tysięcy nabywców na rynku europejskim. Fabryka ta od 2007 roku stała sie własnością AB S.A., polskiej firmy istniejącej na rynku od 1991 roku.

Komputery marki Triline to produkty o najwyższej jakości dzięki procesom projektowania i produkcji potwierdzonym certyfikacja zgodna z norma PN-EN ISO 9001:2000. Komputery Triline są bezpieczne dla środowiska, czego dowodem jest zgodność procesu produkcji z norma PN-EN ISO 14001:2005. Wiele modeli komputerów jest zgodnych z norma Energy Star.

Priorytetem jest dla nas wysoka jakość naszych produktów. Każdy wyprodukowany egzemplarz poddawany jest rygorystycznym procedurom testowym mającym na celu kontrole kompatybilności oraz stabilności działania. Dowodem wysokiej dbałości o standardy jakościowe jest obecność sprzętu marki Triline na liście zgodności z systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz 3 letnia gwarancja.

Grupa AB S.A. należy do największych dystrybutorów branży IT i elektroniki użytkowej na rynku polskim, czeskim i słowackim. We wrześniu 2006 roku spółka zadebiutowała na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. W 2007 roku AB S.A. kupiła AT Computers Holding – jedna z największych firm zajmujących sie dystrybucja sprzętu elektronicznego w Czechach i na Słowacji. Dzięki transakcji wrocławska firma stała sie jednym z liderów branży w Europie Środkowowschodniej.

 

 

 

 

 

 
Infolinia:
801 111 195
 
Pracownik sklepu internetowego:
Zapisz się jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje o ukazaniu się nowego numeru gazetki promocyjnej
Dopisz
 
Wypisz się
 
Sklep Partnerski AB SA © 2013  Wszelkie prawa zastrzeżone